google+
Moje konto w sklepie
jest obecnie pusty...
  • Regulamin
  • Kontakt
  • O firmie
  • Promocje
  • Nowości
  • Aktualności

Posiadam wieloletnie doświadczenie w handlu środkami do pielęgnacji i konserwacji obuwia oraz galanterii skórzanej. Poprzez systematyczny rozwój i poszerzanie asortymentu, zamierzam sprostać wymaganiom i potrzebom klienta. Z tego powodu założyłem witrynę sklepu internetowego, dzięki której mam nadzieję dotrzeć do większej grupy klientów zainteresowanych produktami z mojej oferty. W bogatej ofercie znajdą Państwo produkty z branż: obuwniczej, szewskiej i kaletniczej.


Dzięki stale rosnącej ofercie, szybkiej realizacji zamówień oraz fachowej obsłudze, mam nadzieję zdobyć jak największą liczbę zadowolonych klientów. Mam nadzieję, że także i Ty do Nich dołączysz.
 

Chciałbyś tanio i samodzielnie naprawić zużyte fleki oraz zaoszczędzić do 75% pieniędzy na wizycie u szewca? – u nas szeroki asortyment gotowych fleków do Twoich ulubionych butów.

Nie wiesz jak zadbać o modne buty i ulubioną kurtkę czy kanapę, by służyły Ci przez długie lata? – wypróbuj nasze profesjonalne środki do konserwacji i czyszczenia butów i galanterii skórzanej.

Uważasz że nadszedł czas na wymianę wkładek w obuwiu bo stare zniszczyły się, a ich zapach nie jest najwyższych lotów? – mamy w ofercie i wkładki na każdą porę roku (przeciwpotne, skórzane, z węglem aktywnym, ortopedyczne, termiczne).

W najmniej odpowiedniej chwili pękły Ci sznurowadła, a w kiosku ich nie dostaniesz jak za dawnych czasów?  u nas dostaniesz nowe wytrzymałe wykonane ze 100% bawełny

Dzięki naszym środkom do obuwia i galanterii skórzanej i nieskórzanej:

1. Przemalujesz buty, torebkę,
2. Odnowisz obuwie zamszowe i nubukowe
3. Rozciągniesz zbyt ciasne buty,
4. Wyczyścisz materiały ze skóry gładkiej, zamszowej, nubukowej, welurowej i tekstylia.
5. Zabezpieczysz i ochronisz buty przed przemakaniem i solą

Produkty renomowanych firm, wysokiej jakości !

Profesjonalne doradztwo i miła obsługa.

Realizacja zamówień w 2-4 dni robocze.

 

100% GWARANCJA ZADOWOLENIA !

Ładowanie...